Вітражний купол-світильник “OCEAN”
69
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-69,theme-bridge,bridge-core-3.0.7,qi-blocks-1.2.7,qodef-gutenberg--no-touch,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Вітражний купол-світильник “OCEAN”

Купол світильник вітражний “Ocean”

Вітражна люстра “Океан” – це високоякісна люстра-плафон виробництва, створена з використанням декількох вітражних технік від українського дизайнера, художника-монументаліста Дениса Кутняхова. Це чудовий приклад використання вітражного скла та фацетного скла для створення мистецької, вітражної композиції. Ця люстра має велику, складну, круглу форму і складається з багатьох вітражних (скляних) елементів, включаючи авторські фацети і кристали які стилізовано в класичній, авторській манері  студії Дениса Кутняхова. Стилістично, відображають океанічний (підводний) світ. Люстра-плафон є частиною інтер’єрного простору SPA (заміського будинку), розміщена над водною по верхньою, басейної чаші.

Басейн, незвичний на перший погляд простір для використання вітражів. Але вітражний плафон над басейном, може бути чудовим додатком до дизайнерського рішення, будь-якого басейну. Створюється феєричний ефект світлової гри на воді, що додає елегантності до інтер’єрну SPA.

Вітраж над басейном, це досить складний в процесі встановлення об’єкт та потребує спеціалізованого обладнання і знань. Головним творчим завданням, цього проєкта, було створення ефекту великого кристалу в центрі вітражної композиції за допомогою внутрішнього LED освітлення, спеціальної, гнутої форми металічного каркасу з використанням природних мінералів та скла ручної роботи.

Date
Category
Design, Вітраж
Tags
вітраж в басейні, вітраж в класичному інтер'єрі, вітражна люстра, класичний вітраж