Вітражна картина “Збір винограду”
89
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-89,theme-bridge,bridge-core-3.0.7,qi-blocks-1.2.7,qodef-gutenberg--no-touch,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Вітражна картина “Збір винограду”

  • класичний вітраж

Вітражна картина “Збір винограду” класичний вітраж

Ця вітража картина, створена засновником майстерні “Вітраж Класік” Денисом Кутняховим для дегустаційного залу в приватному будинку. Виконана за класичною технологією Tiffany з розписаних в ручну вітражних елементів. Ця картина, виконує функцію декоративного панно-світильника, має різноманітні теплі осінні відтінки, жовтого, зеленого, фіолетового та червоного кольорів, щоб передати живописність і багатство кольору осіннього виноградника.
Подібні вітражні-картина можуть бути чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру, особливо в кухнях або столових, де меблі та декорації можуть бути прикрашені виноградними мотивами. Вона може викликати асоціації зі спокоєм та комфортом, які пов’язані з виноградними винами та садівництвом..

Date
Category
Design, Вітраж
Tags
вітраж в Києві, класичний вітраж, Сюжетний вітраж