Вітражне мистецтво як форма мистецької терапії
161
post-template-default,single,single-post,postid-161,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-3.0.7,qi-blocks-1.2.4,qodef-gutenberg--no-touch,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Вітражне мистецтво як форма мистецької терапії

a

Вітражне мистецтво як форма мистецької терапії

Вітражне мистецтво, унікальний засіб для самовдосконалення та зняття побутового стресу. Воно дозволяє людині зануритися у творчість, зосередитися на унікальному мистецькому процесі та відчути радість від створення кольорового твору, який збагатить не тільки інтер’єрний простір виконавця, а і наповнить яскравими враженнями від процесу творення унікального витвору мистецтва. Вітражне мистецтво допомагає покращити настрій та позитивно налаштуватися на життя. Людина (Творець) відчуває задоволення та гордість від своєї творчості, що позитивно впливає на її емоційний стан.

Вітражне мистецтво розвивати творчі здібності та вдосконалювати моторику рук. Воно також стимулює фантазію та креативність.

Вітражні майстер-класи в творчій майстерні “ВІТРАЖ КЛАСІК”– це можливість для людей познайомитися з вітражним мистецтвом та навчитися його основам під керівництвом професійних майстрів – вітражистів. Такі майстер-класи можуть бути корисні як для початківців, які ніколи не працювали з вітражем, так і для досвідчених майстрів, які хочуть вдосконалити свої навички.

Ось деякі з тем, які можуть бути охоплені віражним майстер – класом:

Основи вітражної майстерності: У майстер-класі будуть надані основні знання про матеріали, інструменти та техніку вітражного мистецтва.
Будуть демонстрації та практичні вправи з розрізання скла, збирання деталі та фіксація вітражного скла.

Дизайн вітражів: Майстер-клас допоможе навчитися процесу проектування вітражів, від створювання художнього ескізу і розробки концепції для свого вітражу.

Виготовлення вітражів: У майстер-класі надаються практичні навички зі створення вітражів. Учасники можуть вивчити процес складання вітражних деталі, застосування фольги та фіксації, а також особливості паяння.