Ширма вітражна в інтер’єрі
65
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-65,theme-bridge,bridge-core-3.0.7,qi-blocks-1.2.7,qodef-gutenberg--no-touch,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Ширма вітражна в інтер’єрі

Ширма вітражна в класичному інтер’єрі

Ширма вітражна – це дуже ефектний елемент декору, який можна використовувати в інтер’єрі для розділення простору, створення зон для різних функцій, наприклад, для облаштування робочого місця або відпочинкової зони вітальні.
Головна перевага вітражних ширм – це те, що вони дозволяють зберегти відчуття відкритості та простору, в той же час забезпечуючи зону приватності та розділяючи простір на декілька функціональних зон. Крім того, вітражна ширма додає в інтер’єр світла та кольору, роблячи його більш естетичним та приємним для перебування. Усе залежить від  особистих вподобань та вимог, але в будь-якому випадку, вітражна ширма – це відмінний варіант для створення зон приватності та розділення простору в стильний та ефектний спосіб.

Date
Category
Design, Вітраж
Tags
вітраж в Києві, вітраж в класичному інтер'єрі, вітраж ширма